Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění v Rokytnici

17. 2. 2009

Po zrušení  Hlušic  se nám na poslední chvíli podařilo sehnat  soustředění v Rokytnici v Orlických horách kde nás čekalo příjemné prostředí. Ubytování v novém komplexu ZŠ vybavené halou,posilovnou,saunou a kuchyní nás příjemně překvapilo.Den jsme začínaly nepopulární rozcvičkou v 7:30.Po dopolední TJ zaměřené  na rychlostní vytrvalost nás po obědě čekala TJ na běžkách , což bylo vítanou změnou .K druhé odpolední TJ jsme využili posilovnu, jednou jsme sehráli v hale přátelské utkání s místní TJ (vítězné) a jednou  utkání ve florbale mezi pokoji. Jedinou vadou tak byla jen malá účast hráčů.Jediná nepříjemná záležitost po celou dobu soustředění postihla P.Fejfara Kubrta,který utekl po chvilce ze sauny. Obavy hráčů, že se jedná o srdeční kolaps se nepotvrdily.Jmenovaný hráč zapomněl, že má v ústech železné trny,které se po pěti minutách rozpálily a Kubrt  musel běžet úprkem vykloktat ,aby ochladil žhavou mordu.

Děkuji všem zúčastněným hráčům za přístup a věřím, že dřinu zúročí v jarní části soutěže.

Tréninkové dávky polykaly: Radek Boniš, Martin Brambora, David Brzek,  Míra Dresler, Lukáš Dresler, Honza Kalhous , Jirka Karlík ,Kubrt a Jenda Pražák

 

Náhledy fotografií ze složky Soustředění Rokytnice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kubrt -železo do sauny?Nebrat

(Nožka, 17. 2. 2009 15:28)

Kubrte přihlaš se Kusýmu do Moelleru.Shání nového maskota na zápasy play off.Potřebují koně,kterému se bude kouřit z huby,jak to mají na dresech.Mohl by jsi ten kšeft bez problémů dostat.