Jdi na obsah Jdi na menu
 


V dnešním utkání byl naším soupeřem tým Myštěvse B.Naše mužstvo mělo v prvním poločase častěji míč na svých kopačkách než soupeř a pozvolna se dostávalo do vápna soupeře.Výsledkem větší aktivity byl nařízený pokutový kop, který nedal J.Karlík, když jeho střela orazila břevno.První branku utkání vstřelil z hranice malého vápna  R.Vobejda. O několik minut později přidal druhý gól ten samý hráč, když pěknou přízemní střelou k tyči překonal hostujícího golmana podruhé.Do poločasu ještě stihl nastřelit tyč J.Karlík.Ve druhém poločase mohli hosté snížit z pokutového kopu, kterému předcházel střet J.Špráchala s hostujícím hráčem, který souboj odnesl otřesem mozku a hřiště opouštěl na nosítkách.Penaltu L.Brambora chytil a podržel mužstvo. V zápětí  několikrát  nebezpečně vystřelil J.Karlík, ale skóre se neměnilo.Skóre na 3:0 přepsal Jirka Špráchal, když  v závaru před bránou dorazil míč pod břevno.Hosté snížili po ojedinělém brejku na konečných 3:1 ve prospěch našeho týmu.

MN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář