Jdi na obsah Jdi na menu
 


V posledním podzimním utkání "béčka" jsme nastoupili proti dosud 3. týmu Ohnišťan. Jako téměř vždy na páteční trénink přišli pouze 4 hráči základní sestavy a jedním z nich byl Hypák, kterému stejně žádný trénink nepomůže.
 
Na samotný zápas se dostavilo pouze 12 hráčů a tak jsem neměl problémy se sestavou. Moje obavy o zdravotní stav Nekopy Šábrta byly veliké, neboť je po každém zápase zralý na invalidní důchod.
 
Od 1. minuty se pouze útočilo a hrál se celkem pěkný zápas s velkým množstvím gólů. Skore otevřel pěknou střelou Kuča, ale poté soupeř během 2 minut strhnul vedení na svou stranu. Do poločasu ještě vyrovnal Siky, kdy mu spadl míč na hlavu a odrazil  se do branky 2:2.
 
Ve 2. poločase se hra odvíjela stejným způsobem. Brankou Kuči jsme se ujali vedení 3:2. Soupeř vyrovnal z penalty 3:3. Když už to vypadalo, že se se soupeřem rozejdeme remízou, tak trochu zaúřadoval rozhodčí a odpískal rohový kop v náš prospěch. A z následného rohu si soupeřův brankář srazil míč do brány a vyhráli jsme, neboť rozhodčí poté odpískal konec za stavu 4:3.

Po minulém týdnu, kdy jsem na chvíli uvažoval, že by se vše mohlo vrátit do starých kolejí, jsem zase krutě vystřízlivěl a vzdávám se funkce trenéra "B" a to z mnoha důvodů, které určitě vysvětlím do konce týdne.

 
Góly: Kuča 2x, Siky, Ticháček
 
Sestava:                    Šlemenda
 
Demlák             Siky            Hypák           Dunďák
Ticháček           Karas          Kuča             Míma
                 Jenda P.            Komár
 
Stř.: Machy, Nekopa, Gogan
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář