Hodnocení: 1 – 10 (10 bodů = nejlepší výkon)

Branky: 6.´   1 : 0   Neumann (akce Hrdlička – Pečenka)

11.´   2 : 0   Pečenka (Karabinoš)

16.´   3 : 0   Karabinoš (Pečenka)

36.´   4 : 0   Macháček (střela uvnitř vápna)

Do utkání jsme nastoupili  dobře a kombinační hrou a dobrým pohybem si zajistili v prvním poločase tříbrankové vedení.

Ani do druhé půle jsme nevstoupili špatně a zvýšili vedení na 4  :  0. Šance přicházeli jak na běžícím pásu, ale místo vyššího vedení přišly dva brejky soupeře a výsledek utkání 4  :  2 neodpovídal dění na hřišti.

Musím hráčům vytknout příliš komplikované řešení situací ve vápně soupeře (málo střelby, zbytečné kličky a nedůrazné zakončení v koncovce). Měli by si uvědomit, že přijdou těžší soupeři a to se může projevit na výsledku utkání.

Pečenka – 9               Karabinoš – 6           Hrdlička M. – 8

(55´Hrdlička M.)               (41´Vondrus)           (51´Karabinoš)

Branky: 5.´   0 : 1   Pečenka (Macháček krásný balón)

13.´   1 : 1

17.´   1 : 2   Havrda (důraz před brankou)

21.´   2 : 2   (chyba brankáře)

27.´   2 : 3   Pečenka (přihrávka Hrdlička M.)

29.´   2 : 4   Pečenka (přihrávka Macháček)

37.´   2 : 5   Neumann – Hrdlička M. – Pečenka  akce na jeden dotek

39.´   2 : 6   Karabinoš – Pečenka – Hrdlička M.  akce na jeden dotek

47.´   2 : 7   Macháček – individuální akce

Utkání se hodnotí velice dobře, protože kluci předvedli výkon se vším všudy.

Od začátku utkání jsme vedli, i když soupeř dvakrát vyrovnal, tak o osudu utkání rozhodli dvě branky do šatny.

Soupeř se s tím ve druhém poločase nedokázal vyrovnat, a tak utkání s jedním z favoritů soutěže se stalo naší exhibicí.

Byl jsem spokojen hlavně s tím, že hráči se vydali ze všech sil a snad konečně pochopili, že se hraje od první do poslední minuty.

(50´Kolovratník)

Branky:20.´   1 : 0   Kotlář ( roh Karabinoš)

45.´   2 : 0   Hrdlička M. (přihrávka Pečenka)

50.´   3 : 0   Pečenka (individuální akce)

53.´   4 : 0   Kotlář (roh Havrda)

60.´   5 : 0   Mrázek (zaváhání brankáře)

Po špatném výkonu v Třebši jsem měl z utkání obavy, ale naštěstí jsme soupeře zatlačili hned od začátku a prakticky k ničemu nepustili.

V prvním poločase držel soupeře výborným výkonem brankář.

Ve druhé půli jsme pokračovali v náporu a utkání v závěru rozhodli.

Za zmínku stojí i premiérový gól Ivana Mrázka (98) u mladších žáků, když krátce před tím neproměnil pokutový kop.

Hráče za zlepšený výkon chválím a doufám, že na hřišti v Kosičkách navážeme na dnešní úspěch.

(45´Kolovratník)

Branky:27´ 0 : 1  Hrdlička M (Karabinoš - Pečenka)

31´ 0 : 2  Pečenka (křižný balón Macháček)

35´ 1 : 2  Trestný kop ze strany

41´ 1 : 3  Havrda (Hrdlička J. – Pečenka)

45´ 1 : 4  Kotlář (roh Karabinoš)

47´ 5 : 1  Trestný kop Neumann

58´ 5 : 2   Kiks Hrdlička J.

Do utkání jsme vstoupili vlažně a papírově slabší soupeř z rychlých protiútoků dvakrát nebezpečně zahrozil. To nás probralo a posledních 10 minut prvního poločasu jsme zlepšili pohyb a vstřelili i první branku.

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe a hned z první akce skórovali, ale vzápětí si vybral slabší chvilku náš brankář a soupeř ze standartní situace snížil na     2 : 1. Ani to nás nevyvedlo z míry a postupně jsme zvýšili až na 5 : 1 a jen díky bojovému výkonu soupeře podpořeného výbornými zákroky brankáře nebylo skóre dvojciferné.

Chválím celé mužstvo a zvláště pak Filipa Neumanna za nadstandartní výkon.

(41.´Mrázek)

Branky: 3.´   1 : 0   Pečenka penalta (Karabinoš – pas na Macháčka, faul)

20.´   2 : 0   Macháček (Havrda – Kolovratník – přihrávka)

28.´   2 : 1   Chyba brankáře

30.´   2 : 2        --    --

33.´   3 : 2   Havrda (střela z velkého vápna)

36.´   3 : 3   Nedůraz při odkopu

Do utkání jsme vstoupili dobře, proti technickému soupeři jsme se díky svému důrazu a jednoduché hře dostali do dvoubrankového vedení.

Bohužel ztratili jsme ho během posledních dvou minut 1. poločasu dost lacinými brankami. Druhý poločas jsme začali znovu dobře a pěknou střelou Jana Havrdy se opět ujali vedení. Soupeř nám zanedlouho oplatil stejnou mincí.

Hra byla otevřená až do konce utkání, každé z mužstev chtělo strhnout vítězství na svou stranu.

Vyzdvihl bych výkony obou stoperů a středních záložníků, jak našich, tak i soupeře.

Na závěr bych poděkoval divákům, kteří tleskali a fandili fair play na obě strany a samozřejmě oběma mužstvům za povedené utkání.