Pečenka - 5              Macháček - 5

(43. Šťastný)

Hodnocení: 1 – 10 (10 bodů = nejlepší výkon)

Branky: 3. minuta - 0 :1 (špatně obsazený rohový kop – nedůraz)

5. minuta - Kotlář neproměnil pokutový kop po faulu na Pečenku

13. minuta - 1 : 1 Kotlář (centr ze strany hlavou)

25. minuta - 2 : 1 Pečenka (vybojovaný míč – střela)

38. minuta - 3 : 1 Kotlář (rohový kop – hlavou)

Do utkání jsme nastoupili doslova lajdácky a z prvního rohového kopu inkasovali branku, které předcházel nedůraz všech našich bránících hráčů. Poté jsme pozvolna přesunuli hru na půlku soupeře, kde jsme i přes neproměněný pokutový kop setrvali do 25. minuty. Vytěžili jsme pouze 2 branky. Jako důvod vidím především příliš velké otálení s míčem ve vápně soupeře, nestřílíme včas, hledáme lépe postavené hráče.

Posledních 5 minut prvního poločasu se odehrálo z povinnosti, když míč doslova skákal od vápna k vápnu.

Druhou půli jsme začali aktivně a ve 38. minutě jsme zvýšili na 3 : 1 a od té doby byla hra rozdáraná. Místo abychom si chtěli zahrát fotbal, tak jsme se do všeho nutili. Jedinou omluvou může být, že na nás dolehla krize z předešlého soustředění a  mistrovského utkání, které jsme odehráli přede 2 dny. A tak spokojeni můžeme být pouze s plným bodovým ziskem.

Pečenka - 5             Macháček - 4

Branky: 6.´   0 :1    Pečenka (přihrávka Havrda)

15.´   1 : 1   (Kroupa podběhl míč)

27.´   2 : 1   (Chybná rozehrávka J. Hrdličky – brejk)

31.´   3 : 1   (Chyba Kroupy – minul míč)

35.´   4 : 1   (Špatné postavení brankáře Bakeše – gól z úhlu)

49.´   4 : 2    Karabinoš – přímo z rohu za pomoci teče obránce

53.´   5 : 2   (Slabá střela, kterou brankář Bakeš neudržel a z dorážky)

54.´   5 : 3    Neumann pokut. kop po faulu na Macháčka

58.´   5 : 4    Havrda (individuální akce)

Do utkání jsme nastoupili velice dobře a do 15´hráli s dosud nejlepším soupeřem, který nastoupil se třemi hráči krajské soutěže, více než vyrovnanou partii. Pod dojmem jednogólového vedení jsme však nepochopitelně polevili a po individuálních chybách 2x inkasovali.

Po důrazné domluvě jsme do druhé půle bohužel pokračovali ve výkonu z druhé části prvního poločasu a rázem to bylo 4 : 1. Za tohoto stavu jsem hru stáhl na tři obránce a od té doby jsme začali soupeře napadat a on si nevěděl rady s rozehrávkou. Po rohu jsme snížili na 2 : 4 a znovu ožili, ale bohužel přišla lehká střela, kterou jindy spolehlivý brankář neudržel a rázem to bylo 5 : 2. Pokračovali jsme dále ve hře vabank a během posledních 7 minut snížili na 5 : 4 a mimo jiné nastřelili dvě tyče a přestřelili prázdnou branku.

Snad si hráči uvědomí, že se musí hrát na 100 % po celé utkání a nejen 10 minut před koncem. Za zmínku snad stojí kompliment soupeřových trenérů, kteří říkali, že bychom se s tímto mužstvem v krajském přeboru neztratili. Pro mě samotného je však konečný výsledek zklamáním, protože dobře vím, že v mužstvu je daleko více herní kvality, kterou bohužel chlapci v tomto utkání nepředvedli.

Pečenka – 8               Karabinoš – 5           Hrdlička J. - 5

Branky: 4.´   1 : 0   Pečenka (přihrávka Karabinoš)

12.´   2 : 0   Pečenka (dlouhý pas Neumann)

16.´   3 : 0   Pečenka (přihrávka Hrdlička Milan)

33.´   3 : 1

52.´   4 : 1   Pečenka (penalta za ruku)

Do utkání jsme nastoupili  v plném tempu a pěknou kombinační hrou rozhodli v první čtvrtině utkání.

Na začátku druhého poločasu přišla hluchá desetiminutovka, ve které nám soupeř vstřelil branku. Poté jsme opět převzali iniciativu, ale vytěžili jsme jenom jednu branku.

V utkáni se střelecky zaskvěl Pečenka. Spokojen jsem byl i se stoperskou dvojicí Adamírová Neumann, ale pochvalu zaslouží celý tým včetně střídajících hráčů Kolovratníka a Mrázka.

Teď nás čeká náročný zápas s DFC Hradec Králové a doufám, že se o úspěch budeme prát od začátku až do samého konce utkání a domů pojedeme s nějakým bodíkem.

dvakrát nebezpečně zahrozil. To nás probralo a posledních 10 minut prvního poločasu jsme zlepšili pohyb a vstřelili i první branku.

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe a hned z první akce skórovali, ale vzápětí si vybral slabší chvilku náš brankář a soupeř ze standartní situace snížil na     2 : 1. Ani to nás nevyvedlo z míry a postupně jsme zvýšili až na 5 : 1 a jen díky bojovému výkonu soupeře podpořeného výbornými zákroky brankáře nebylo skóre dvojciferné.

Chválím celé mužstvo a zvláště pak Filipa Neumanna za nadstandartní výkon.

Mladší žáci – 4. kolo 26. 8. 2007

Černilov -   Probluz

0        :        4

(  0 :  1 )

Bakeš – 6

(49´Kolovratník)

Vondrus - 5                Černohous – 6         Kotlář - 5                   Kroupa – 8

Neumann – 9

Hrdlička J. - 7           Neumann - 5          Hrdlička M. – 5          Karabinoš – 5

(49´Šťastný)

Pečenka - 6                          Macháček - 8

(49´Bohuslav)

Branky:15´ 0 : 1  Macháček

34´ 0 : 2  Kotlář (PK)

39´ 0 : 3  Neumann

43´ 0 : 4  Pečenka

Do utkání jsme vstoupili přímo ze soustředění, které jsme absolvovali v Lučanech nad Nisou.

V úvodu utkání byla na hráčích znát únava a zejména celá záložní řada byla bez pohybu, ale i přes tuto skutečnosti jsme se usadili na půli soupeře. Naše útočné duo zahodilo tři vyložené šance a domácí zahrozili dvěma rychlými brejky, které pramenily z nedostatečného důrazu v osobních soubojích našich hráčů.

V těchto momentech se vyznamenal náš gólman, který včasným vyběhnutím slibné šance domácích zneškodnil.

Po akci z pravé strany – po ose J. Hrdlička, Pečenka, Macháček jsme se posledně jmenovaným ujali vedení 0 : 1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním a v rozmezí patnácti minut rozhodli utkání. Pak jsem do hry mohl poslat hráče starších elévů, kteří do utkání zapadli a soupeře jsme do konce zápasu k ničemu nepustili.

Za utkání chválím celý tým, zvláště pak Miloše Macháčka a Pepu Hrdličku.