Jdi na obsah Jdi na menu

Utkání jsme začali agresivně, hlavně hráči D.Lacourt a Z.Fikr, kterým hlavní sudí odpískal několik faulů za "dohrání" protihráče.Hra se nám poměrně dařila a potvrdilo to i množství střel na soupeřovu bránu.Domácí po ojedinělém protiútoku zahrávali rohový kop a jak už bývá v jarní části zvykem, opět jsme inkasovali.7. min před koncem poločasu jsme odstartovali vzrat utkání a brankami V.Hypského, Z.Fikra a J.Hlávky jsme utkání otočili.V poločase hosté omladili sestavu a čerství hráči nám dělali trochu problémy svým dobrým pohybem a dostávali se do šancí, ale T.Antal gól za svá záda nepustil.Naopak jsme stav skóre zvýšili zásluhou  střelecky disponovaného hráče v utkání Z.Fikra, který druhým gólem v utkání pojistil výhru.Další šance neproměnil J.Balický a tak stav  utkání skončil  na konečných 1 : 4 v náš prospěch.Jsem rád, že na utkání přijeli  hráči "A" týmu s realizačním týmem(R.Fejfar,P.Koutský) a mohli být k dispozici na střídání, čehož jsme využili.Opět se potvrdila slova Tomáše Pospíchala při gólu V.Hypského " Fotbal nemá logiku" .Jsem také rád, že jsme objevili nového lajnového sudího M.Šábrta.