Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekObvyklá první otázka.Poslední zápas prohra v Urbancích.Tvé hodnocení a hlavní příčiny prohry?

Tak si myslím,že jsme začali trochu opatrně ,abychom nedostali nakopáno.V první půlce jsme se do moc  šancí nedostali.Po příchodu Josky ve druhým poločase se už míč víc udržel na našich kopačkách a dostali jsme se i do šancí.Já sám jsem jednu velkou zazdil.Soupeř některý slibný tutovky nedal , tak jsme odjeli jen se stavem 2:0 a taky zdraví.

                                                                         

 Není to tak dlouho co jsi nastupoval za „A“.Jak bereš s odstupem času své působení v týmu a následné přeřazení do „B“ ?

 Pro mě osobně bylo jedno a je v jakým „týmu“ nastupuji,protože mě fotbal stále baví a rád si zahraji.Záleží i na zdraví jak vydrží..Vše vyplynulo o čase ,který mohu fotbalu věnovat.V „A“týmu byli dobré i špatné chvíle ,ale je na co vzpomínat a kdyby bylo nejhůř rád vždy pomůžu,když to půjde.Hraji momentálně za béčko ,kde se snažím odvádět co nejlepší výkony stejně tak jako bych nastupoval za kohokoliv.Zatím jaro není podle představ jaký jsem měl.

 

 

 

V minulém roce jsi byl surově faulován bývalým spoluhráčem a současným trenérem  „A“ týmu R.Fejfarem.Zákrok jsem viděl a popravdě musím říct , že to bylo minimálně na červenou kartu.Dost se o tom v klubu namluvilo a zazněly i hlasy, že si faul na Tebe objednali hráči „A“ týmu.Věříš tomu a mluvili jste o tom od té doby s Romanem?

„Promiň“,ale nechce se mně na tuto otázku  odpovídat.

 Škoda mohl jsi udělat konec dohadům a říct pravdu.Obrátíme list.

 

 

 

ObrazekPatříš ke dříve narozeným hráčům a máš už něco odehráno.V jakém klubu a jaký ročník soutěže považuješ za nejvydařenější?

Tak fotbal nebo kopanou pro někoho jsem začal jako žák za TJ Sokol Nová Paka asi před 30 lety.V dobrém na ty léta vzpomínám.Byli to někdy roky postupů ,ale i ty horší sestupový nebo boje o záchranu.Rád vzpomínám   na dorostenecký léta,když jsem mohl nastupovat za „Á“muže  a hrát v základu.Působení v Packém klubu jsem ukončil přestupem do „AFK“ Probluz .V prvním roce mého působení u Áčka jsme skončili druhý a následující rok postoupili do okresního přeboru.Občas,když jsem mohl, jsem rád šel vypomoci béčku. Pak jsem na čas skončil u Áčka a vykopal s béčkem postup,ale zažil i sestup.Je tedy na co vzpomínat a snad některý pěkný vzpomínky ještě přibudou.

                                                                                                                          Další utkání se odehraje v Dohalicích z důvodu uzavření našeho hřiště.Po dvou utkáních, ve kterých jsme nebodovali je téměř povinností soupeře z chvostu tabulky porazit, aby se mužstvo zvedlo a navázalo na sérii z úvodu jarní části.Tvůj  recept na zisk 3 bodů?

Mrzí mě ,že nebudu.Doufám ,že kluci vydřou nějaký body beze mě a trochu si zastřílí do soupeřovi branky.A recept na ně je hrát po zemi a hlavně zodpovědně ve všech řadách.

 

Díky a přeju hodně štěstí v dalších utkáních

 

MN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kubrt

Michal Z.,11. 5. 2008 19:06

koukám,že ti fotbal je malinko cizí,protože ten zákrok byl malinko z jinýho sportu

urbanice

kubrt,8. 5. 2008 9:16

gdibi tak neprovokoval tak semu nic nestalo a R Fejfara to bil jeden zakrok za celí zapas,