Jdi na obsah Jdi na menu
 


V prvním mistrovském utkaní mladších elévů (hráno turnajovým způsobem) jsme přivítali družstva Kunčic, Jaroměře B a Černilova. V prvním utkání jsme hráli s Jaroměří B. Utkání jsme celé odehráli na polovině soupeře, hosté zahrozili ojedinělými útoky, kdy družstvo podržel brankář Denis Zlatník. V průběhu utkání jsme neproměnili spoustu velmi krásných akcí, nakonec o výsledku 1:0 rozhodl Vašek Jadrný.

V druhém utkání jsme přivítali jednoho z nejlepších soupeřů loňského ročníku. Na výsledku má zásluhu Milan Tichý, protože jako druhý rozhodčí nás upozornil na hráče číslo 9, který vstřelil v utkání s Kunčicemi 5 branek. Tohoto hráče číslo 9 fantastickým způsobem uhlídal Kryštof Jásenský a tak jsme po poločase vedli 2:0, když se 2x trefil David Semerák. V druhém poločas hosté snížili, ale Vašek Jadrný uklidnil nervózního trenéra a stanovil konečné skóre na 3:1. Kaňkou na tomto utkání bylo chování rodičů a trenéra hostujících hráčů, kteří neunesli porážku a některé neohrabané zákroky Davida Semeráka.

Třetí zápas jsme hráli s Kunčicemi. O výsledek jsme se obávali z důvodů jarních výsledků Kunčic a také protože se nám ještě nikdy nepodařilo vyhrát všechna utkání. Obavy se ukázaly jako plané a znovu se hrálo pouze na jednu branku a jenom střelecká nemohoucnost našich hráčů udržovala soupeře ve hře. V tomto utkání vstřelili své premiérové branky Anička Karabinošová a Jakub Semerák, dalšími střelci byli Vašek Jadrný a David Semerák. S prvním mistrovským turnajem jsem spokojen, ani ne tak s výsledky, ale především se zlepšila hra, když se prakticky všichni hráči zapojili do hry. Nevyhnuli jsme se sice hluchým chvilkám, ale věřím, že i to se zlepší. Mrzí mě neúčast některých hráčů (Štěpán Podsadlo, Taďa Boniš a Táďa Matějka), protože ti co chodí na tréninky pravidelně, tak je na nich vidět, že se neustále zlepšují. Kluci hráli všichni fantasticky, přesto nade všemi vyčnívali Tomáš Kotlář, Venda Jadrný a David Semerák.

 

Zúčastnění hráči: Denis Zlatník, David Semerák, Tomáš Kotlář, Kryštof Jásenký, Anička Karabinošová, Vašek Jadrný, Kuba Semerák, Ondra Šábrt, Tomáš Pavlát, Jarda Špaček a Jakub Tichý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen malá poznámka na okraj

Náhodný čtenář,26. 9. 2008 9:00

Samozřejmě těžko soudit, co člověk neviděl, ale trochu mě zarazila jedna věc - "autorem" těch neohrabaných zákroků byl střelec 3 branek - na neohrabaného malého fotbalistu velmi slušný výkon.

Fakta

Demlák,13. 9. 2008 20:04

Nejdříve se musím omluvit,že jsem se nezapojil do této diskuze dříve,ale nevšiml jsem si ji.Tak především jsem našemu hráči při faulu na nějakou devítku neřekl,že je to v pohodě to lžete poprvé a za druhé jsem se zrovna motal v kabině rozhodčích,když jste mu vyčítal že našeho hráče nevyloučil nebo mu alespoň nedal žlutou kartu.Rozhodčí se vám snažil vysvětlit,ze to byly spíš neohrabané zákroky a to bylo vše co vám řekl,takže lžete podruhé.ja souhlasím,že ty dva zakroky byly opravdu hrozné ,ale při druhém zakroku si váš hráč vyloženě šlápl na balon,ale to vy asi při vašem objektivním pohledu na věc,kdy vám nejde o výsledky,zřejmně popřete.Take souhlasím,že o výsledky skutečně nejde a tak mě přijde divné,že se takto zlobíte,když jsme byli podle mého názoru lépe hrajícím týmem.A na závěr se musím zeptat jak došlo k prvnímu zranění,ja byl asi na jiném zápase.

jeste jednou

Trener Cernilova,10. 9. 2008 18:17

Asi to vidime kazdy trochu jinak a tezko se tady shodnem. Nebudu z komentare delat slohove cviceni, takze strucne:

Zapas rozhodci zbytecne pustil, ono by to mohlo byt uplne v klidu, kdyby treba ukazal karticku. To prckum hned dojde, ze takovy zakrok nebude rozhodne v poradku a daji si pozor. Po zapase mi rekl, ze karty u elevu nedava, ze nechce byt pro smich. To nema smysl ani komentovat.
Co se tyka meho chovani, prehanite. Nepadlo jedine sproste slovo, zadna nadavka nebo vyhruzka. Pravda nadseny jsem nebyl, kdyz ke mne dokuhaval dalsi placici kluk.
Ruku na srce: kdyz ke konci zapasu bek sebral zezadu tu nasi 9ku, neslysel jsem z lavicky na jeho adresu pokarani, ale komentar, ze je to v pohode. Prave ty nejmensi musime vest k ciste hre, jinak se nam za par let na hristich zmrzaci.

Jinak preju at se vam dal fotbalove dari.

Trenéru Černilova

Kaňka,10. 9. 2008 14:19

To, že si Váš hráč odnesl z utkání zlomenou ruku nás mrzí a upřímně Vašemu zraněnému hráči přejeme brzké uzdravení!!!Že při utkáních dětí nejde o to vyhrát za každou cenu Vám dávám za pravdu.Věřte, že u mladších elévů nikdo z trenérů ani rodičů, před utkáním nehecuje hráče stylem"zraň soupeře" a pokud udělá hloupý faul,rozhodně není nikým pochválen, ale naopak.Pokud si myslíte, že hráč v tomto věku jde na hřiště úmyslně zranit soupeře , tak Vám to vyvracet nehodlám.Pokopané hráče po zápasech nepočítáme jako Vy a v našich řadách jsou a bývají po každém utkání také.Bohužel to k fotbalu a ke sportu patří, což vidí i Ti nejmenší hráči okolo sebe při utkáních dospělých i nejvyšších soutěžích.Ale chování tohoto typu co jste předváděl jako dospělý člověk a hlavně jako trenér mládeže není k vidění téměř nikde,pokud pominu nadávání fanoušků z kotle.Hráče trénujete a jednak vychováváte, tak podle toho vystupujte,jděte jim příkladem a nebuďte cholerik, i když jsou emoce vypjaté.

trochu k te kance

Trener Cernilova,10. 9. 2008 12:47

o vysledek u elevu prece vubec nejde, ale za tento mistrak jsme prisli o 3 hrace, 1 ma zlomenou ruku 2 jsou pokopani a davaji si pauzu, vse ze zakroku souperovych hracu
docela smutne ...
a pak motivujte rodice, aby s nami zase nekdy pustili deti zapas