Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Obrazek                                                                                                              Vzpomeneš si kolik roků už oblékáš dres AFK?

 

V AFK jsem od jeho založení, předtím to byl Sokol J  Nikde jinde jsem nehrál, takže kromě roční vojny hraji za Probluz už od žáků. Abych pravdu řekl, rok vstupu do organizovaného fotbalu si nepamatuji přesně, ale myslím, že to bylo v roce 1975 nebo 1976.

 

 

Před měsícem jsi oslavil 44. narozeniny a jsi nejstarším hráčem klubu přesto to na Tvém pohybu není znát a pro dost hráčů jsi v tomto směru příkladem a  netají se uznáním  pro Tvou vitalitu, vnímáš to?

 

Věk se na mém pohybu bohužel projevuje docela určitě, to je nezastavitelné, zhoršování můžu při troše snahy jen trochu zpomalit. Jako příklad si moc nepřipadám, ale pokud na mně někdo shledá i něco následováníhodného …  Hlavně ať si nikdo nebere příklad z mé vrozené fotbalové nešikovnosti! A vážili si mě naposled ve Všestarské hale – dalo to asi 66 kg  J

 Obrazek

 

Jakou sezónu považuješ z Tvého pohledu za nejvydařenější?Myslím tím po osobní stránce i týmové?

 

V nedávné minulosti mi největší radost udělal postup B mužstva do III. třídy v sezóně 2003/2004.

 

 

Kromě fotbalu se věnuješ hodně i cyklistice a cestování.Kolik km máš už letos na kole najeto a plánuješ nějaký výpravný výlet jako v loňském roce? (Indie)

 

Letos jsem toho zatím najezdil hanebně málo, do práce a zpátky asi 500 km a na horském sotva 300 km. Ani to vlastně nešlo, protože cesty budeme otvírat až v sobotu 26.4.  Pak už se v prohánění horáka polepším.

V letošním roce se na větší výpravy vydávat nebudeme. Zatím máme v plánu v červenci zájezd s koly do Bulharských hor – Rodopy a Pirin. Na  srpen se zatím domlouváme, snad se podíváme na týden do Alp – pěšky s batohem, možná se dostaneme i na nějakou tu čtyřtisícovku.ObrazekObrazek

 

 

V nedělním utkání zajíždíme na hřiště Kratonoh B, které jsou v tabulce  o tři body před námi.Co bude vést k bodovému zisku ?

 

K bodovému zisku nám pomůže, ostatně jako vždy, soustředěný a zodpovědný výkon s maximálním nasazením, uhrát dobrý výsledek se dá s každým soupeřem v soutěži. Potřebovali bychom hrát ještě o něco lépe, než v Převýšově, kde nám k vítězství pomohlo štěstí, vynikající výkon Luboše v brance a nešikovnost soupeře.

 

Díky za rozhovor a přeji sportovní svěžest, smekám před Tebou.

 

 

MN

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář