Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po minulém rušném utkání se konečně karta obrátila.Na pátečním tréninku byla obstojná účast hráčů což slibovalo, že budou přítomni na utkání a nebudeme řešit problémy se sestavou těsně před utkáním.Poslední celek soutěže přistoupil k utkání zodpovědně, když si přizval na výpomoc 4 hráče z "A" týmu.Tento fakt se také ukázal na oboustranně dobré úrovni hry  a  hlavně na vysokém tempu, ve kterém utkání netradičně probíhalo.K vysokému tempu hry také přispíval náš hráč J.Pražák,který svým pohybem a bojovností dělal nemalé problémy soupeřovým zadákům.V této části hry jsme měli poměrně hodně střeleckých příležitostí, ale zůstaly nevyužity,když  většina z  nich končila mimo bránu.V poločase jsme byli nuceni střídat zraněné hráče Semeráka a Pánka.Na jejich místo nastoupili Tichý a Deml.Hlavně s příchodem Demláka získala obrana na jistotě,neboť Hypák opět svým výkonem nepřesvědčil a "hořel" jak podzimní listí.Hra byla v této době vyrovnaná a jeden z několika přesných centrů J.Karabinoše přetavil v tříbodový gól hlavou M.Brambora.Soupeř se do vážné šance nedostal a tak jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

 

Upozornění : Páteční trénink je naplánován od 17.30 h a bude poslední před zimní pauzou.Následně bude projednán se členy výboru termín brigády a rozloučení hráčů "B" mužstva s podzimní částí sezóny.

 

Pavel Deml

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re : Hodnocení

ZZ Hypak,27. 10. 2008 16:54

No hráčem kola zaslouženě je zaslouženě Brzda, i když si myslím, že je snažší dát pět fíků, než s Pavlem uhrát vzadu 0 :-)

Re : Hodnocení

ZZ Hypak,27. 10. 2008 16:51

No já nevěřím vlasním očím!? Já čekal, že budu hráčem kola...To mám za to, že když se manšaftu nedaří, tak přijdu abych vše napravil? Většinu času jsem bráníl (úspěšně !!!) dva až tři protihráče. Pak už jsem neměl sil, protože jakmile jsi nastoupil, tak se nám i děti smály, že přijeli klauni, že to je lepší jak Berousek. Je fakt, že díky tomu nás soupeř podcenil, ale musel jsem od protihráčů poslouchat, kde jsme tě sehnali...
Jinak na trenink nejdu, to nepotřebuju a na brigádu taky ne, neb na posledních dvou jsem se vždycky zranil :-)