Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Zase tři body"
V dnešním výletním utkání jsme zajížděli do Převyšova, kde nás čekal tamní B tým. Zápas se hrál 13:30, takže jsme místo odpolední siesty odjížděli na fotbal.
Hned v úvodu utkání se nám podařilo v páte minutě vstřelit branku po krásné spolupráci Lacourta P. a Zvelebila M. poté se hra vyrovnala a domácí začínali stále dobývat naší branku. V těchto chvílích nás podržel Brambora L. který zneškodnil penaltu a ještě další vyložené šance a nebo při nás stálo štěstí při nastřelené tyčce. Oproti tomu jsme měli jedinou šanci kdy Kučera P. prováhal vhodný okamžik k vystřelení na bránu.
V druhém poločase nás soupeř i tak trochu i rozhodčí zatlačili ještě více na naší půlce  a byla otázkou času kdy se soupeři podaří vyrovnat. Poté se hra vyrovnala. Oživením byl příchod Macháčka J., který obráncům soupeře začal dělat problémy. Dvacet minut před koncem nastoupil kanonýr Lacourt D. a rozhodl o vítězi.
Jsem rád, že poté co se nám hra přestala dařit jsme se neuchýlili k hloupému řvaní na rozhodčí a soupeře. A utkání proběhlo v naprostém klidu.
Nastoupili: Brambora L., Podsadlo Z., Deml P., Hypský V., Košťál P., Zvelebil M., Havrda J., Kučera P., Dunda P., Lacourt P., Fikr Z., Střídali: Vobejda R., Macháček J., Lacourt D.

Branky: Zvelebil M., Lacourt D

 

Nejlepší utkání dle hlasování : Luboš Brambora

 

Komentáře

Přehled komentářů

sasci

sasci,13. 4. 2008 21:14

lepsi fotbalek byl dnes na gaqlaxii sport v 17,45 hodin.manchester uniteds arsenal londyn.kocka mys karlos.sasci.

Re : zaslouzene

Zinedine Hypak,13. 4. 2008 20:33

No zaslouzeny to moc nebylo,ani jsme nepredvedli moc fotbalovosti, spis jsme to ukopali, ale body se pocitaj.