Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ten kdo přijel na sobotní derby "B" mužstev nelitoval.V prvním poločase byla hra vyrovnaná.Více se před bránu domácích dostávali hráči AFK, ale k zakončení se nedostali.První branku utkání vstřelili domácí po hezké akci,když do stříleného centru z pravé strany skočil útočník domacích a hlavou skóroval za záda Romana Neumanna.Naše mužstvo nadále hrálo svoji hru, kterou tvořil ve středu zálohy Pepa Karabinoš.K výraznějšímu ohrožení brány domácích  nedošlo,kromě neproměněné gólovky Petra Kučery a tak se do šaten odcházelo po prvním poločasu za stavu 1:0 pro domácí mužstvo.V kabině nabádal hrající trenér své svěřence hlavně k většímu pohybu a důrazu před bránou domácích.Druhá půle začala pro náš tým dobře.V úvodních minutách vstřelil kontaktní gól dorostenec Lukáš Brixí.O několik minut později  vstřelil další gól po vybojovaném souboji s domácím bekem a přesném zakončení bojovník Zdeněk Fikr.V 70 minutě došlo k nevídaným věcem.Ze hřiště odcházel utavený Láďa Hypský a na hřiště nastoupil předseda Petr Koutský.Muž s tváří hrdiny španělského bandity Curra Chimeneze však nebyl také  čerstvý(jako vždy) a nastupoval s drobnými zdravotními problémy.ObrazekUž při jeho rozvcičování bylo zřejmé, že do hry příliš pohybu nepřinese.Do šancí se dostával často Petr Kučera ,ale dnes mu byla brána domácích zakleta.Velké problémy dělal domácím Zdeněk Fikr,který svojí bojovností a pohybem dělal průvan v obraně domácích.Po hezké akci  Zdeňka Fikra ze středu hřiště  odpískal sudí Doubrava pokutový kop,když  našeho útočníka "spálil" domácí golman.Hlediště začalo jednotně skandovat "předseda,předseda".Trenér Pavel Deml vyslyšel skandování našich diváků a dal svolení předsedovi Petru Koutskému k  zahrání penalty.Všichni přítomní si drželi hlavu v dlaních, když viděli předsedu jak si staví míč na značku pokutového kopu.Petr se drobně rozběhl a svými tarfy značky ADIDAS trefil břevno.Spoluhráči utěšovaný předseda byl z pokažené penalty rozladěný ,ale utkání se ctí dohrál i s teplotou, za což zaslouží uznání!!!Ten , kdo na utkání přišel určitě nelitoval, protože viděl hystoricky první ohrožení soupeřovi brány předsedou.Věřme, že přijdou i další světlé momenty předsedy v dalším utkání, tak aby jsme společně mohli křičet"Předseda je bůh".Snad nebudeme čekat, dlouho.Jeho vystoupení připomínalo scény Kaisera a Lábuse v pořadu "Možná přijde i kouzelník" a tak všichni přítomni byli s jeho účinkováním spokojeni.ObrazekBylo to příjemně strávené odpoledně s několika zápletkami a se šťastným koncem pro naše borce.Nejdůležitější je zisk 3 bodů po předchozí prohře.

 

MN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ZZ Hypak

Dubínek,22. 9. 2008 16:51

Přijel jsem pozdě bo jsem s ti nepočítal .Hrát celej zápas to bych už nebyl naživu.Čauda Dubas

Předseda

ZZ Hypak,22. 9. 2008 11:09

Hlavně že se vyhrálo, umění je dávat rozhodující a vítězný góly, na 3:1 by se stejně nepočítal. Jinak příště to chce začít od začátku, aby bylo dostatek prostoru pro předvedení kvalit. Snad i to štěstíčko přijde, ale musí se mu jít naproti :-). Chce to ale přijet včas (!!!), mě bude stačit mávání, tam můžu mančaftu pomoct víc jak na hřišti.
Zdravím. HYP

NEKOP

Nožka,22. 9. 2008 8:29

Já to kopnul taky do břevna a míč se odrazil obdobně před pbrankovou čáru.Nic se nemění na tom, že jsi extrameganekop.Včera jsi mohl složit reparát, když si míč stavěl Bary a z tribun se neslo "předseda".Upřímně jsem rád, že jsi to nedal, bych s Tebou nevydržel.A prosím Tě,jak jsi vezl sudího domů do Gobi přišla paní od naproti,kdo ji zaplatí to rozbité okno.Tvůj první kontakt s míčem,odkop přes silnici do podkroví rodinného domu.Takže se kluci slitovali a složili se na sklenáře..Já samozřejmě nepřispěl.A neshovávej se za Perun.Vyhrát může pouze mužstvo,kde nebudeš Ty.

neutekl jsem

dubínek,22. 9. 2008 8:01

Pivko jsem uhradil ,ale vezl jsem pana Doubravu domů do Gobi (pivnice v HK) a pak jsem se již těšil na pivko v Roubence i když bylo opravdu hodně hořké.Ale ta pencle mě hodně mrzí ,protože se mi to opravdu nestává a nechtěl bych být přirovnáván s redaktorem časiopisu Doutnák.Jenom doufám ,že se bude Bengo scházet ve větším počtu. Chtět bych poděkovat trenérovi, který mi dal důvěru a určil mě na pencli já si hodně věřil a chtěl to klasicky efektně pod klacek, abych ukončil konečně dle mého názoru korektní sportovní rivalitu s Prdlavkou.A ne to jenoom plackou dát do prava po zemi ,když jsem jasně viděl ,že šraňky padaly doleva.Tak se mu za to omlouvám. Jak napsal Hypák cca 2 cm takže ZERO.Ale kdyby Stěžer vyrovnali tak jsem se stěhoval.Stejně jak Prdlavka přiznal ,kdybych to dal šel na Nuselák.Ale musím sportovně přiznat ,jak jsem si ho po jeho naprosto odlišné penaltě od břevna balon nahoru a ne dolu x cm před lajnu dobíral ,tak mě asi nic jnného ptkat nemohlo.Včera jsem se dozvěděl termín zimního halového turnaje tak snad do třetice to nebide pí..u ke zdi a PERUN vyhraje.

Predseda

ZZ Hypak,21. 9. 2008 12:47

Potvrdilo se, že hranice mezi úspěchem a neúspěchem je tenká...Jak se říká "buď jsi hero nebo zero". No ale zase musíme připomenout, že předseda šel na hřiště s cílem nic netvořit, pouze to ukopat (na hřišti už nebyl žádný konstruktivní hráč :-) ), což splnil. Že neunesl zodpovědnost ani při zmiňované penaltě, to bych vzal, ale že utekl ze zodpovědností v kabině, to už je horší.
Každopádně ho omlouvají zdravotní komplikace, ale příště musí vše napravit!!!!

Hezké odpoledne

Nožka,20. 9. 2008 19:55

Ten kdo nebyl, může litovat.Ale přijel,viděl, zvítězil.Sice nezaplatil, že to nekop nedal,ale zalepí to zítra.Jdu monitorovat jeho truchlení do Roubenky.Zítra bude exluzivní video, pokud mi nehodí mobil do kamen.