Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.utkání DFC SLAVIA 1 : 3 AFK PROBLUZ

Dívčí soupeřky jsme udolali velkou bojovností a fyzicky.V utkání střelecky zazářil opět ADAM BEDNÁŘ, který vstřelil znovu hattrick.V zadních řadách jsem s pokojen se spolehlivým a rázným výkonem Davida Semeráka a jistým výkonem bránkáře J. Beránka.Ale za přístup a bojovnost patří samozřejmě pochvala celému mužstvu.

_________________________________________________________________________

2.utkání FC OLYMPIA B 3 : 1 AFK PROBLUZ

Ve druhém utkání se projevila únava z prvního utkání,  které nás stálo dostatek sil a za krátkou pauzu mezi utkáními jsme se nestačili dát fyzicky do odpovídajícího stavu.V prvním poločase jsme měli několikrát velmi blízko ke vstřelení více branek než 1, kterou vstřelil Jakub Tichý, což považuji za světlý okamžik utkání a také neproměnění šancí nás stálo lepší výsledek.V utkání jsme nebyli schopni si nahrát více než jednou a hra celkově vázla.Kluci , ale zápas poctivě odmakali a tak jsem po této stránce spokojen i když jsme prohráli.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

Dubinek,19. 5. 2008 22:14

Je vidět velky pokrok tech capartu Ana dvakrat housle a ani nepodekoval nehoraznost, srdicko maleho posledniho jak rika mata "dejvise"ktery zacal znova jezdit po duraznem ale scela na miste napomenuti Josky zadne slzy zase Pit bull .Pro tohle de ty obcas nervy vyplasti.