Jdi na obsah Jdi na menu
 


čtvrtek 8.5.2008 Nový Hradec - Starší elévové

1.utkání  : Nový Hradec 1 :0 AFK PROBLUZ

K utkání jsme nastoupili pouze s dvěma hráči, kteří spadají věkem do kategorie starších elévů(Jirka Bohuslav,Marek Štosek)Mužstvo bylo doplňěno mladšími elévy a hráli jsme tedy s věkově starším soupeřem.Věkový rozdíl v tomto případě nebyl znát a první poločas  jsme hráli na půlce domácích a byli jsme lepším mužstvem.Soupeř byl produktivnější, když  jednu gólovku  proměnil a v utkání vyhrál.

 

2.utkání : Nový Hradec 2 : 2  AFK PROBLUZ

Druhé utkání bylo obdobné jako průběh prvního poločasu v prvním utkání.Domácí byli produktivní a z minima vytěžili maximum.O poločase jsme prohrávali 0 : 2, ale kluci v druhém poločase předvedli bojovný výkon a po zásluze vyrovnali na konečných 2:2.Z těchto utkání mám velmi dobrý pocit.Hráli jsme proti staršímu soupeři a to je v této kategori znát, ale i přesto jsme bojovností věkový rozdíl smazali.Druhá věc , která mě příjemně potěšila je přístup kluků, že se  za nepříznivého stavu 0:2 nevzdali a utkání otočili.

__________________________________________________________________________

neděle 11.5.2008 Hřište u Fakulní nemocnice v HK - Mladší elévové

1.utkání:FC HRADEC B 9 :0 AFK PROBLUZ

Jednoznačná záležitost soupeře, který nás nepustil na vlastní polovinu hřiště a zaslouženě v utkání vyhrál vysokým rozdílem.

2.utkání : AFK PROBLUZ 3 : 2 TŘEBEŠ C

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme otočili nepříznivý stav 0 : 2  o poločase a skvělý střelecký výkon a hattrick  Adama Bednáře .

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář