Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

   Obrazek                                                                  V posledním utkání mužstvo získalo bod za remízu 1:1 v Kratonohách.Vzhledem k velkému množství nevyužitých šancí bereš bod jako zisk nebo ztrátu třech bodů?

 

Určitě je to ztráta, překvapilo mě, že si Kratonohy vypracovali tak jednu dvě pološance a gól jsme si dali sami. Gól byl podle mě zaviněn naši starou nemocí, a to je obsazování hráčů při přerušení hry, kdy místo abychom se v klidu zorganizovali, tak si přenecháváme hráče a čekáme, že snad přijdou sami k nám. Každopádně si myslím, že s předvedenou hrou můžeme být spokojeni, až teda na proměňování šancí.

  

Jak vznikla Tvoje přezdívka ZZ Hypák ?

 

No přesně si to nepamatuju, každopádně to vzniklo jako reakce na moji nefotbalovost. Je zde ale předpoklad, že se ještě zlepším, mám ve fotbale odehráno míň, než většina dorostenců. Fotbal hraju tak 10let... :-)

 

 

Jaro,léto a podzim hraješ fotbal a tenis, v zimě se aktivně účastníš odborářské hokejové ligy.V Tvém věku docela pestrý sportovní program.Jak celoroční zátěž snáší tělo a Tvá problémová kolena?

 

No já bych to hraním asi ani nenazval, sám víš, jakou hru předvádíme :-).  Jelikož v práci žádný kloudný pohyb nemám, snažím se ve volném čase všechno dohnat, hlavně mě to baví.  Tělo si myslím, že zátěž vítá, s kolenama je to horší. Zvlášť po fotbale je to někdy špatný, další den sotva chodím. Je ale pravdou, že to není nic proti tomu, jak moje „hraní“ snáší doma manželka.....

 

 

Cítíš se fyzicky i herně na případný záskok v „A“ týmu?    

 

Myslím si,  že soutěž je hlavně rychlejší, ale i  fotbalovější. V případě nouze si jdu rád zahrát, ale mám soudnost a po fotbalový stránce klukům nepomůžu. spíš bych to kazil.  Určitě je lepší, když hrajou mladší kluci.

 

 

 V neděli zajíždíme do  Urbanic, které letos hrají dobře, stejně jako naše mužstvo.Utkání bude určitě poutat pozornost diváků.Co povede k bodovému zisku a s kolika body budeš po utkání s druhým týmem soutěže spokojen?

 

   Urbanicím máme co vracet, věřím že získáme všechny body. 

 

 

Díky a přeju stálou  radost ze hry

 

MN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář